Sapho NIRONA umyvadlová skříňka 82x51,5x43 cm, dub Sherwood | NR085-1515
Kód: NR085-1515Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO | |
|---|---|---|
| Série | NIRONA | |
| Rozměr | 82x51,5x43 cm | |
| Šířka | 820 mm | |
| Výška | 515 mm | |
| Hloubka | 430 mm | |
| Barva | Hnědá | |
| Dekor | Dub Sherwood | |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku | |
| Materiál | MDF/lamino | |
| Instalace | Závěsné na stěnu | |
| Typ skříňky | Zásuvky | |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo | |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání | |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo | |
| Hmotnost / ks | 23.5 kg | |
| Balení | 1 ks | |
| Záruka | 2 roky |
Vysvětlivky
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
30 Bílá lesk
11 Dub stříbrný
16 Borovice rustik
22 Dub alabama
Cenová skupina B: příplatek 30%