Sapho NIRONA skříňka vysoká 35x140x30cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá | NR350-3030
Kód: NR350-3030Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO | |
|---|---|---|
| Série | NIRONA | |
| Rozměr | 35x140x30 cm | |
| Šířka | 350 mm | |
| Výška | 1400 mm | |
| Hloubka | 300 mm | |
| Barva | Bílá | |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku | |
| Materiál | MDF/lamino | |
| Instalace | Závěsné na stěnu | |
| Typ skříňky | Dvířka | |
| Směr otevírání | Univerzální | |
| Výbava | Koš na prádlo: doplňková výbava, Zpomalovací panty | |
| Hmotnost / ks | 31.0 kg | |
| Balení | 1 ks | |
| Záruka | 2 roky |
Vysvětlivky
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
30 Bílá lesk
11 Dub stříbrný
16 Borovice rustik
22 Dub alabama
Cenová skupina B: příplatek 30%