Sapho THEIA skříňka vysoká 40x138x19,3cm, levá/pravá, dub alabama | TH400-2222
Kód: TH400-2222Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO | |
|---|---|---|
| Série | THEIA | |
| Rozměr | 40x140x20 cm | |
| Šířka | 400 mm | |
| Výška | 1400 mm | |
| Hloubka | 200 mm | |
| Barva | Hnědá | |
| Dekor | Dub Alabama | |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku | |
| Materiál | MDF/lamino | |
| Instalace | Závěsné na stěnu | |
| Typ skříňky | Dvířka | |
| Směr otevírání | Univerzální | |
| Výbava | Zpomalovací panty | |
| Balení obsahuje | Úchytka | |
| Hmotnost / ks | 26.62 kg | |
| Balení | 1 ks | |
| Záruka | 2 roky |
Vysvětlivky
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%