Sapho ELLA skříňka vysoká 40x140x20cm, 1x dvířka, levá/pravá, bílá | EL400-3030
Kód: EL400-3030Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO | |
|---|---|---|
| Série | ELLA | |
| Rozměr | 40x140x20 cm | |
| Šířka | 400 mm | |
| Výška | 1400 mm | |
| Hloubka | 200 mm | |
| Barva | Bílá | |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku | |
| Materiál | MDF/lamino | |
| Instalace | Závěsné na stěnu | |
| Typ skříňky | Dvířka | |
| Směr otevírání | Univerzální | |
| Výbava | Zpomalovací panty | |
| Hmotnost / ks | 22.85 kg | |
| Balení | 1 ks | |
| Záruka | 2 roky |
Vysvětlivky
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Korpus skříněk: Cenová skupina A, B, C
Zásuvky a dvířka: Cenová skupina C
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%